BEST WESTERN HOTEL CRISTAL noclegi wypoczynek pokoje hotele apartamenty Polska Białystok Podlaskie

BEST WESTERN HOTEL CRISTAL noclegi wypoczynek pokoje hotele apartamenty Polska Białystok Podlaskie

POLSKA - PODLASKIE
15-424 Białystok
Ul. Lipowa 3/5
tel.: 48 85 74 96 100
fax: 48 85 74 96 171

www.cristal.com.pl
recepcja@cristal.com.pl
marketing@cristal.com.pl

BEST WESTERN HOTEL CRISTAL noclegi wypoczynek pokoje hotele apartamenty Polska Białystok Podlaskie
   

Witamy w Best Western Hotel Cristal - Białystok

W ciągu ostatniego półwiecza Best Western Hotel Cristal*** stał się jednym z ważniejszych białostockich symboli. Położony w sercu miasta, tuż przy najpiękniejszej ulicy Lipowej, umożliwia zwiedzanie spacerkiem położonych w najbliższej okolicy miejskich wizytówek: Pałacu Branickich, Katedry Farnej i kościoła św. Rocha, monumentalnej cerkwi św. Mikołaja.

Hotel Cristal z racji swego położenia spełnia wymogi zarówno turystów jak i biznesmenów, którzy mają w najbliższym zasięgu niemal wszystkie najważniejsze urzędy i instytucje. Chętnie goszczą u nas całe rodziny dla których ważna jest przestronność i klasyczna stylistyka naszych pomieszczeń. Na przestrzeni lat funkcjonowania hotel zyskał miano białostockiej wizytówki. Nocowali tu wszyscy najważniejsi goście naszego miasta. I wszyscy cenili sobie spokój, komfort i wygodę hotelowych pokoi oraz niepowtarzalny smak podawanych u nas podlaskich specjałów.

 

POKOJE

Hotel dysponuje 89 pokojami, w których może gościć do 180 osób. Pokoje podzielone są na trzy standardy: Standard, Standard Plus oraz Standard Lux. Oddzielną klasę stanowią apartamenty, które wyróżniają się dużą powierzchnią (dwa pomieszczenia: część sypialna, przedpokój dzienny) oraz ekskluzywnym umeblowaniem. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, łazienkę, minibar, TV (telewizja kablowa, PayTV), radio, telefon. Cały Hotel objęty jest zasięgiem Internetu bezprzewodowego.


RESTAURANT & BAR CRISTAL

Słynąca z wyśmienitej kuchni Restauracja Cristal na przestrzeni kilkudziesięciu lat funkcjonowania zdobyła uznanie zarówno Gości odwiedzających Hotel jak i lokalnych koneserów sztuki kulinarnej. Restauracja Cristal to także VIP Bar, Winiarnia, Coffe Bar, Oranżeria i Sala Bankietowa - każde z tych pomieszczeń posiada swoją odrębną stylistykę i atmosferę. Jedno jest świetnym miejscem na spotkanie biznesowe, drugie doskonale sprawdza się w romantycznym rendez - vous; jeszcze inne pasuje do rodzinnego obiadu czy kameralnej kolacji z przyjaciółmi. Dzięki tej różnorodności zawsze mogą Państwo wybrać otoczenie dopasowane do okazji, w którym mile spędzą czas.

Restaurant & Bar Cristal serwuje dania kuchni:
- polskiej (kuchnia kresowa, myśliwska)
- śródziemnomorskiej ( m.in. tapas),
- azjatyckiej (japońska - sushi, tajska, malezyjska, chińska).

 

CENTRUM KONFERENCYJNE

Centrum Konferencyjne Cristal składa się z trzech niezależnych sal, których dopełnieniem jest kameralny Pokój Biznesowy oraz wielofunkcyjna Sala Bankietowa. Wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i system prezentacji multimedialnej. Proponujemy Państwu przeprowadzenie szkolenia, konferencji lub uroczystego spotkania w doskonale przystosowanych do tego wnętrzach oraz profesjonalną pomocą naszej obsługi.


WYPOCZYNEK

Naszych Gości zapraszamy do odwiedzenia Centrum SPA oraz do skorzystania z bogatej gamy zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych, a także z usług fryzjera. Dodatkowo proponujemy wizytę w saunie oraz Sali fitness – atrakcja bezpłatna dla gości hotelowych.

 
Рейтинг@Mail.ru